خانه | اخبار

اخبار

مراسم افتتاحیه کنگره سرلشگر خلبان شهید اصغر هاشمیان کربکندی برگزار می شود       یادواره شهدای محله کربکند برخوار با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین شیخ محمد مطلبی از تهران برگزار می شود. این مراسم همراه با مراسم افتتاحیه کنگره سرلشگر خلبان شهید اصغر هاشمیان کربکندی برگزار و در آن کربلایی سید روح اله حسینی به مدیحه سرایی می پردازد و خانی ... ادامه مطلب »

رونمایی از نماهنگ فاخر(پهلوان بی دست)

همزمان با شب میلاد با سعادت امام هادی علیه السلام؛ آئین رونمایی از نماهنگ فاخر «پهلوون بی دست» به همت مجموعه فرهنگی وارثان شهدا شهرستان برخوار، ناحیه مقاومت بسیج برخوار و با صدای جواد معینی کربکندی و با حضور مادر شهید حاج حسین خرازی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج برخوار، جانشین فرماندهی نیروی انتظامی و جمع کثیری از مردم شهرستان برخوار در پارک ... ادامه مطلب »

گزارش تصویری از مراسم دعای کمیل در هفته دفاع مقدس

دعای کمیل در کربکند

گزارش تصویری از مراسم نماز و دعای کمیل در جوار شهدای کربکند و در شبِ جمعهِ هفته دفاع مقدس جهت بزرگنمایی بر روی تصاویر کلیک کنید   ادامه مطلب »

اعلام برنامه هفته دفاع مقدس

کربکند

شروع برنامه از ساعت ۵ بعداز ظهر ادامه مطلب »

گزارش تصویری از مراسم یادواره ی شهدا در روز اربعین

یادواره شهدای کربکند

گزارش تصویری از مراسم ظهر اربعین 94 جهت نمایش تصویر در اندازه بزرگتر بر روی تصاویر کلیک کنید و منتظر بمانید ادامه مطلب »

یادواره شهدای کربکند 94

همزمان با اربعین حسینی و گرامیداشت شهدای کربلا یادواره شهدای کربکند 94 همچنین امتحان مسابقه کتابخوانی (کتاب نامیرا) در صبح روز اربعین راس ساعت 9 در همین مکان برگزار میشود… ادامه مطلب »

مراسم تشییع پیکر شهدای غواص کربلای 4 در شهرستان دولت آباد

شهدای غواص

دلبستگی های دنیای خاکی دستمان را بسته است! دستان بسته تان هزاران گره نا گوشودنی را باز میکند! خوش آمدید.. . . مراسم تشییع پیکر شهدای غواص یکشنبه 18 مرداد ماه در میدان انقلاب ساعت 16 .     . یکشنبه می آییم ادامه مطلب »

شب تاسوعا با شهید گمنام در کربکند

شبی با شهید گمنام در کربکند

عالم محضر شهداست اما کو محرمی که این حرمی که این حضور را دریابد و در برابر این خلاء ظاهری خود را نبازد ،زمان می گزرد و مکانها فرو می شکند اما حقایق باقی است. <<شهید آوینی>> در شب تاسوعای حضرت سقا کوی و برزن شهرمان به عطر کربلایی حضور شهیدی آغشته گردید تا ما غفلت زدگان را از خواب ... ادامه مطلب »

دعای روح بخش کمیل در جوار شهدا

شهدای کربکند

به مناسبت شهادت امام محمد باقر ،دعای کمیل این هفته با نوای حجت الاسلام مرتضوی در گلزار شهدای کربکند و در فضای معنوی یادمان جدید شهدا برگزار شد تصاویری از مراسم: برای بزرگنمایی بر روی تصاویر کلیک کنید ادامه مطلب »

افتتاح بنای جدید قبور شهدا در هفته دفاع مقدس

گلزار شهدای کربکند

با لطف و عنایت خداوند منان بنای جدید قبور شهدای کربکند به پایان رسید و تا قبل از هفته دفاع مقدس مراحل پایانی کار تمام شد .در پنج شنبه هفته دفاع مقدس مردم در زیارتگاه شهدا قدم گذاشتند و بعد از چندین سال ویرانی ، زیارتی در آرامگاه شهدا خواندند..   ادامه مطلب »