خانه | معرفی کتب برگزیده

معرفی کتب برگزیده

کتاب 72 سخن عاشورائی + دانلود

72 سخن عاشورائی

این کتاب گزیده ای از بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی درباره مسائل مختلف مربوط به نهضت حسینی است که از خرداد 1368 تا تیرماه 1390 در محافل و مجالس گوناگون ایراد و در قالب 72 سخن جم عآوری شده است.همچنین در بخش پایانی این کتاب دعاهایی که معظم له با محوریت «حماسه ی عاشورا » در سخنرانی های مختلف فرموده ... ادامه مطلب »

کتاب نور الدین پسر ایران

نور الدین پسر ایران

نور الدین پسر ایران خاطرات سید نور الدین عافی بریده ای از کتاب : کمی آب خوردم و همه ی نگهبان ها را جلو بردم . در مسیر رحیم باغبان را دیدم. صدایم زد : آقا سید! بله را گفتم و متوجه بودم که بین بچه ها زمزمه ی عقب نشینی هست. رحیم گفت: منو با یکی از بچه ها ... ادامه مطلب »

کتاب پایی که جا ماند

پایی که جا ماند

  پایی که جا ماند یادداشت های روزانه سیدناصر حسین پور بریده ای کتاب : امروز تسبیحم را با یک نصف مداد با سلوان عوض کردم . ارزش تسبیحم که با هسته خرما درست شده بود بیشتر از ده دینار میشد. ارزش یک نصف مداد کمتر از یک صد فلس بود. هر هزار فلس یک دینار عراقی است ،چند روزی ... ادامه مطلب »

کتاب شاهرخ حر انقلاب

  بریده ای از کتاب: بالاتر از چار راه جمهوری ،نرسیده به چهار راه امیر اکرم کاباره ای بود به نام پل کارون، بیشتر مواقع بعد از ورزش با شاهرخ به آنجا می رفتیم . همیشه او رفقا رو مهمان میکرد . صاحب آنجا شخصی به نام ناصر جهود از یهودیان قدیمی تهران بود . یک روز ناصر جهود من ... ادامه مطلب »

کتاب سلام بر ابراهیم

شهید ابراهیم هادی

بریده ای از کتاب ((در ماه های اول پس از انقلاب ، ابراهیم در حالیکه کت و شلوار زیبایی می پوشید به محل کارش در شمال شهر می آمد. یک روز متوجه شدم که خیلی ناراحت است به سمتش رفتم و گفتم:داش ابرام چیزی شده؟ گفت:”چند وقته یه دختر بد حجاب تو این محله به من گیر داده و گفته: ... ادامه مطلب »

کتاب سفر سرخ + دانلود

شهید علم الهدی

  شهید سید حسین علم الهدی از جوانانی بود که در زمان استبداد شاه در شهر اهواز با رژیم مبارزه می کرد و سپس در زمان جنگ تحمیلی هم در برنامه ریزی جنگ و جبهه حضور داشت کتاب سفر سرخ شرح حالی از فعالیت ایشان از دوران کودکی تا زمان شهادت ایشان است ، مطالعه این کتاب میتواند برای جوانان ... ادامه مطلب »

کتاب خاک های نرم کوشک

کتاب خاک های نرم کوشک

کتاب خاک های نرم کوشک یکی پرخواننده ترین و پر تیراژترین کتاب دفاع مقدس است و این گویای جذابیت و شیرینی بی حد و مرز این کتاب است. این کتاب حاصل مصاحبه های انجام شده با خانواده و همرزمان شهید برونسی است که مصاحبه و تالیف این کتاب توسط آقای سعید عاکف صورت گرفته و به پایان رسیده. ما این ... ادامه مطلب »