خانه | شهید محمدعلی آتشپور | وصیت نامه شهید محمدعلی آتشپور

وصیت نامه شهید محمدعلی آتشپور

وصیت نامه شهید محمد على آتشپور

بسم الله الرحمن الرحيم

و لا تقولوا لمن يقتل فى سبيل الله امواتا بل احياء عند ربهم يرزقون ((گمان نكنيد كه در راه خدا كشته شده‌اند مرده‌اند. بلكه آنها زنده‌اند و نزد خدا روزى داده مى شوند.))
بنام الله كه خالق همه مخلوقات است و نيرو بخش و گرداننده عالم هستى است او كه ما را آفريد سپس مى ميراند و دوباره زنده مى كند و بنام پروردگارى كه هر كس دل بر او ببندد و دل را خانه او كند عاقبت كار او را به خير و نيكى همانطور كه پسند اوست مى رساند. و به نام او كه عاشق دلباخته و بى قرار خود را به ملاقات و وصال مى خواند. وشريكى براى او نيست.
با درود بر پيامبر گرامى اسلام كه عمر گرانمايه خود را صرف هدايت (خدمت) به مردم كرد كه بجز خداى يگانه خدائى  نپرستيد .و با درود بر  وصى بلا فصل وى حضرت على (ع) كه به حقيقت امير مومنان است.

و با سلام بر حضرت زهرا (س) و يازده فرزند ش از امام حسن تا امام زمان (عج) و با سلام بر نائب برحقش رهبر کبير انقلاب امام خمينى و با سلام  بر رزمندگان اسلام كه با نثار خون خويش خط خونين حسين سيدالشهدا و بر همه شهيدان تاريخ خونبار اسلام مخصوصا سرو شهيدان انقلاب – آيت ا… بهشتى و محمد منتظرى شهداى محراب و شهدائى كه گمنام شهيد شده اند و شهيد خواهند شد.

خدمت پدر و مادرم و برادران و خواهرانم  و كليه آشنايان سلام عرض مى كنم واميدوارم كه به نداى (هل من ناصر ينصرنى امام امت پاسخ مثبت داده باشم .)
پدرم سخنى با شما دارم از خط مقدم جبهه بدان كه طبق آيه كل نفس ذائقه الموت هر كسى مى رود.چه بهتر كه اين مردن در راه خدا باشد .اگر من در راه خدا شهيد شدم صبور باش همانطور كه على (ع) مى فرمايند اگر كوه از جاى خيزد تو از جاى تكان نخور و پيام مرا با عمل و بيان به مردم ابلاغ كن و بگوئيد . در دورانى هستيم كه همگى مسئوليتمان سنگين است و رهبر كبير انقلاب (حسين زمان) نداى هل من ناصر سر مى دهد و اگر او را يارى  نكنيد او هم شما را مانند قدمهاى پيش عذاب مى كند و اگر خدا را يارى كنيد او هم شما را يارى مى كند .

اما  تو اى مادرم از تو مى خواهم كه مانند حضرت زينب (س) باشى كه تسليم كامل امر خدا بود طبق دستور برادر واقعى كه اسير دست دشمن بود پيام خون حسين را به مردم ابلاغ مى‌كرد . مادرم شما الگوى خود را حضرت زهرا (س) قراربده و بس واما شما اى برادرانم از شما مى خواهم كه هر چه صبور باشید و برمظلوميت حضرت زهرا (س) و امام حسين (ع) بگرويد نه براى من ناقابل و از تمام دوستانم كه با من آشنا هستند وديگرآشنايانما ن انتظار دارم كه سنگرم را پر كنند ودرخدمت انقلاب باشند و هر كس از من سراغ گرفت وصيت نامه ام را به او بدهيد و به همه سفارش مى كنم مبادا از ولايت فقيه جدا شويد كه اگر جدا شديد به سرنوشت خوارج نهروان كه على (ع) را كنار زدند دچار خواهيد شد . و امام امت  در سخنان خود آيت ا… منتظرى را تاييد كرده شما هم او را تابع و پيرو باشيد و مواظب باشيد كه ايشان دشمن  زياد دارند و همچنين از روحانيت پيرو خط امام باشيد و واجبات خدا را انجام داده و محرمات را ترك كنيد به آرزوى هر چه زودتر ظهور امام زمان (ع) و طول عمر رهبر كبير انقلاب امام خمينى

والسلام – سرباز كوچك امام زمان – محمد على آتشپور

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*