خانه | شهید قدمعلی معینی | وصیت نامه شهید قدمعلی معینی

وصیت نامه شهید قدمعلی معینی

وصیت نامه شهید قدمعلی معینی
بسم الله الرحمن الرحیم

من المومنین رجال صدقوا ماعاهدوا علیه فمنهم من قض نحبه ومنهم من ینتظروا مابدلوا تبدیلاً .
قومش بزرگ مردانی هستند که با خدا عهد و پیمان بستند که به عهد وپیمان خود وفا می کنند و برخی در این راه مقاومت می کنند تا به راه خدا شهید می شوند و برخی به انتظار مقاومت کرده و راه خود را تغییر نمی دهند.

بنام آن کسی که صدف هستی از گوهر وجودش شکل گرفت خداشناسی که پایه اسلام که همه ادیان آسمانی است ومسئله خداشناسی با  اندازه ای دارای اهمیت وراج است که رهبر عالیقدر اسلام محمد بن عبداله پایه رستگاری همه جامعه را برآن استوار کرده ودعوت جهانی خود را از آن آغاز کرده وبا فریاد رسا فریاد بزنید.
قولوا الا الله ان تفلحوا.
بگوئید جز خدای یکتا خدائی نیست تا رستگار شوید سعادت دنیا وآخرت در پیروی از امر پروردگار وائمه هدی وصلوات علیهم می باشد ویاد گرفتن وبکاربستن دستورات پیشوایان اسلام انسان را در دنیا در رفاه وآسایش قرار داد . و در آخرت باعث رستگاری و دخول به بهشت جاودان می گرداند یا ایهاالذین امنوا اصبر و صابروا و رابطوا واتقواله  لعلکم  تفلحون .
ای اهل ایمان در کار دین صبور باشید و یکدیگر را به صبر و مقاومت سفارش کرده  و مهیا و مراقب کار دشمن باشید. وخدا ترس باشید تا پیروز و رستگار گردید شهادت مرگ دلخواهی است که مجاهد با همه آگاهی و منطق وشعور ودینداری خود انتخاب می کند شهادت تمرینی خواهد بود بر پیکر اجتماعی که به کم خونی مبتلا شده است شهادت مرگی نیست که کسی بر مجاهد تحمیل کند شهید از راه خون خود خویش را در اجتماع جاوید می کند و خون جدید در پیکر اجتماع به وجود می آورد شهید مثل شمع است همه  ما  مدیون شهدا هستیم  و شهدا مدیون ما نیستند مثلاً فیلسوف در فلسفه وعالم در علم خود اگر ای شهدا نبودند هیچ کس نمی توانست به کار خود ادامه دهد وآزاد زندگی کند .
ولا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل ا لله امواتاً بل احیاء عند ربهم یرزقون.
مپندارید کسانی که درراه خدا کشته شده اند مرده  اند بلکه زنده اند ونزد خدای خویش روزی می خورند.
با سلام و درود بر همه  پیامبران ووسرسلسله گان فصول تاریخ  بشریت و راه گشایان به سوی حق وعدالت سلام ودرود ما به خاتم الانبیاء محمد بن عبداله (ص) باز گشاینده مکتب توحید وعدل برای جهانیان وهمه پیروان وصحابه بزرگواری که راه این پیامبر را پیمودند وبر همه اولیاء وائمه طاهرین وشهدای راه حق وسلام ودرود ما به سالار شهیدان  حسین بن علی ع که درس آزادگی را به همه جهانیان آموخت وبا سلام ودرود به یگانه منجی عالم بشریت مهدی موعود ع ونائب بر حقش بت شکن زمان بنیانگذار جمهوری اسلامی امام خمینی وبا سلام ودرود بر فقیه عالیقدر حضرت آیت اله منتظری امید است وامام وبا سلام ودرود بر همه روحانیت مبارز ودر خط امام همچون ایت اله مشکینی وایت اله طاهری ودیگر روحانیت مبارز ودر خط امام که پیرو ولایت فقیه است.
وبا سلام و درود به رزمندگان سلحشور اسلام که جوانمردانه در جبهه های حق  علیه باطل برکافران یعنی متجاوز عراق می نازد وآنها را به خاک هلاکت می اندازند و با سلام ودرود به معلولین ومجروحین جنگ تحمیلی عراق علیه اسلام.
و با سلام ودرود به شهدای راه حق که از جان و مال خود گذشتند وان اله اشتری من المومنین انفسهم واموالهم بان لهم الجنه .
خدا جان و مال اهل ایمان را به بهای بهشت خریداری کرده البته من کوچکتر از آنم که بتوانم پیامی برای ملت شهید پرور ایران داشته باشی ای ملت شهید پرور ایران نماز جمعه ها را خالی نگذارید و پیرو ولایت فقیه باشید وبا فرستادن فرزندان خود به جبهه ها مشت محکمی بر دهان منافقین وامریکای جنایتکار و ابرقدرتهای تجاوزگر بزنید .
واعتصموا بحبل الله جمیعاً ولاتفرقوا .
به ریسمان الهی چنگ بزنید واز تفرقه بپرهیزید مادران وظیفه سنگینی را بردوش دارند که اولادانی با تربیت تحویل جامعه بدهند وخدایا این دعای اللهم الرزقنا توفیق شهاده فی سبیلک را از ما قبول کن چون که من آنطور که خدا می خواسته نمی توانستم به وظیفه خود عمل کنم ای مادر عزیز و برادرانم وخواهرانم مرا حلال  کنید و اگر خدا شهادت را نصیبم گردانید برایم گریه نکنید زیرا دشمن شاد می شود وبر مصیبت من صبور باشید وخداوند کسانی که در راه دین وجهاد می کنند اجر عظیمی بردیگران داده است..
فضل اله المجاهدین علی القاعدین امراً عظیما.
خداوند کسانی که در راه دین جهاد می کنند برتری وپاداش عظیمی بر دیگران داده است ای مادر عزیزوای برادران وخواهران اگر من شهید شدم خدا را شکر کنید که یکی از فرزندانتان را در راه خدا قربانی کرده اید چون این فوز عظیم نصیب هرکسی نخواهد شد فقط نصیب بندگان صالح خدا خواهد شد . ودر ضمن دعای کمیل را ترک نکنید.
خدایا خدایا تا انقلاب مهدی خمینی را نگهدار.
از عمر ما بکاه وبرعمر رهبرافزا.
به امید برگزاری نماز جمعه در  کربلای حسینی به امامت خمینی .

قدمعلی معینی

3 نظر

  1. حیدرعلی هاشمیان

    سلام…امیدوارم همیشه بتونید برا شهدا کار کنید…موفق باشد

  2. سلام
    اگه امکانش هست تصویر از چهره شهید قدمعلی هم بزارید

  3. سلام .ممنون از کار زیباتون
    این آهنگ سایت تون هم خیلی جالبه

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*