خانه | شهید محمدعلی معینی | وصیت نامه شهید محمدعلی معینی

وصیت نامه شهید محمدعلی معینی

« بسم الله الرحمن الرحيم »

«ان‌الصلوتى و نسكى و محياى و مماتى لله رب العالمين و انا لله و انا اليه راجعون »
ما به فرمان خدا آمده و به بسوى او رجوع خواهيم كرد .

حمد و سپاس بيكران خداى لاشريك له را كه در اين عمر كوتاه مرا با اسلام مأنوس گردانيد و درود و سلام بر بنده و رسول پاك او محمد (ص) كه با آئين الهى كه از جانب خدا آورده و رستگارى را بر بندگان خدا ارمغان آورد شكر خدا را كه با ايمان به او از تاريكى ها و پوچي ها و اضطراب دل و قلب بيرون آمدم.
« الله ولى الذين آمنوا يخرجهم من الظلمات الى النور»

بار پروردگارا من كه هنوز به نور نرسيده ام  اميدم به توست تا بلكه با شهادتم ( فى سبيل الله ) به نور برسم و در جوار رحمت تو در آخرت با حسين (ع) محشور گردم . آخر من راه حسين را برگزيده ام آن هم آگاهانه و سپاس خداى رحمان و رحيم را كه نعمت انقلاب اسلامى را نصيبم گردانيد تا اسلام راستين را ببينم و حمد و سپاس خداى را كه مرا به سپاه اسلام در آورد . شكر يگانه هستى را كه پس از گذشت زمانى يک رهبر ، يكى ولى امر ، يک پيرو على ، يعنى خمينى را نصيبم گردانيد . من آگاهانه و مشتاقانه به بسيج آمدم و اين از افتخاراتم است خدايا مرا از كشته شدن در راه تو چه باكى است.
با سلام و درود حضور مبارك امام زمان (عج) و نائب بر حقش خمينى كبير و بت‌ شكن زمان و با سلام حضور مبارك مردم شهيد پرور ايران زمين كه با ايثارجان و مال خود اسلام عزيز را زنده كردند و خداوند به آنها عاقبت بخيرى عطا فرمايد.
اينجانب محمدعلى معينى وصيت نامه را در جبهه جنوب در شهر دارخوئين تيپ امام حسين (ع) گردان موتورى بشرح بالا و زير نوشته ام من در اين تاريخ به هيچ كس بدهكار نيستم و از هيچ كس هم طلبكار نيستم و نماز و روزه هم بدهكار نيستم مقدار زكات از كشت بدهكارم پرداخت شود در حدود چهارهزار تومان و خانه و لوازمات مربوط را طبق نظر اسلامى تقسيم بچه ها بكنيد و در تكيه شهدا دفن كنيد و خرج را نيز از روى كشت امسال برداريد و عيالم را هم حقش را پرداخت نمائيد و غيم بچه هايم باشد و بچه هايم را بزرگ كند كه امام زمان (عج) با آنهاست . خدمت همسرم با فرزندانم سلام و دعا ميرسانم خدمت پدر و مادرم سلام و دعا ميرسانم در ضمن به من پيشهناد مكه و زيارت را داده‌اند و بيست هزار تومان بحساب مكه واريز كرده ام اگر من شهيد شدم همسرم را براى حق زحمت خانواده بايد بجاى من به زيارت حج برود و خداى متعال را اجر همه بندگانش را بدهد خداوند. صبر و استقامت به همه خانواده هاى شهدا عنايت بفرمايد . و تا مى توانيد بچه هايم را براه راست يعنى صراط مستقيم هدايت كنيد و خواهشمندم اگر بچه هايم را مى خواهيد زن بدهيد يا شوهر بدهيد به يک فرد مسلمان و با تقوا و ايمان به اسلام و انقلاب اسلامى داشته باشد زن بدهيد . خدا يار و ياور همگى شما باشد .

خدايا ، خدايا تا انقلاب مهدى(عج) خمينى را نگهدار.

« والسلام عليكم والرحمت الله وبركاته »

یک نظر

  1. تشکرمیکنم ازشماعزیزان زحمتکش. بخدا من که شرمسار وشرمنده ام در برابراین شهدای گرامی امیدوارم خدا مارا ببخشد که نتوانستیم راه این عزیزان را برویم وغرق ظواهر دنیوی شدیم …. خودم را میگویم خدای ناکرده به کسی بر نخورد

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*