خانه | شهید حسنعلی معینی | وصیت نامه شهید حسنعلی معینی

وصیت نامه شهید حسنعلی معینی

« بسم الله الرحمن الرحیم »

<<و بشر الصابرين الذين اذا اصابتهم مصيبه قالوا انا لله وانا اليه راجعون.>>( بقره  156 )
و بشارت دهيد به صابران آنانكه زمانى كه ايشان را بلايى رسيد گفتند ما از خداييم و بسوى او رجوع كنندگانيم.

<<الذين امنوا و هاجروا و جاهدوا فى سبيل الله باموالهم و انفسهم اعظم درجه عندالله و اولئك هم الفائزون .>>( توبه 20 )
آنانكه به پروردگارشان ايمان آورده و براى برقرارى دين الله از ديارشان هجرت ميكنند بزرگترين درجه ومقام را نزد خداوند كريم دارند. براستى كه آنان رستگاران دو عالمند.

ضمن عرض سلام به پيشگاه مقدس انبياء و اولياء و ائمه طاهرين (ع) و سلام بر مهدى (عج) و نايب بحقش امام خمينى اين ابراهيم زمان اين اماميكه كه قيام كرد و ملت ما را از ناآگاهى و گمراهي ها نجات داد و مشت محكمى بر دهان تمامى  ابرقدرتها و كفار ومنافقين زد و سلام بر كسانى كه در طول تاريخ جان خود را فداى اسلام كرده اند و ميكنند و سلام به تمام آنهايی كه براى رضاى خدا به انقلاب خدمت ميكنند بخصوص روحانيت. سلام خود را به پدر و مادر عزيزم مى رسانم به برادران و همشيره ها، خويشان و دوستا ن و آنهايى كه حق به گردن من دارند سلام ميرسانم و از آنها مى خواهم كه ناراحت ما جوانان نباشند زيرا همانگونه كه برادرم عباس متذكر شد ما امانتى هستيم بدست شما و چون صاحب امانت ، امانت خود را طلب كند بايد امانت را تقديم كرد و شما امانت را داده ايد و بايد افتخار كنيد كه امانت را سالم داده ايد و به امانت خيانت نكرده ايد من از خانواده ام ميخواهم كه اگر توفيقى پيدا شد و شهيد شدم گريه و زارى نكنيد  كه مبادا دشمن خوشحال شود و روز عاشوراى حسينى و روز عاشوراى ايران را در نظر بگيريد وبراى حسين (ع) و على اكبر گريه كنيد براى بهشتى مظلوم گريه كنيد بخاطر من لباس سياه نپوشيد چونكه شهادت مرگ نيست زندگى جاويدان است شهادت فوز عظيمى است كه خدا به هر كس ميخواهد عطا مى كند .
<<و لا تحسبن الذين قتلوا فى سبيل الله امواتا بل احياء عند ربهم يرزقون.>>(آل عمران 169)
پدر و مادر من شما بايد مرا ببخشيد كه 22 سال براى من زحمت  كشيديد و مرا پيرو اسلام و خط حسين (ع) بار آورديد و من نتوانستم جبران اين همه زحمات شما را بكنم و تو اى پدر عزيز تو همچون كوه استوار بر منافقان مقاومت كن كه حزب الله مى جنگد ميميرد سازش نمى پذيرد و همانگونه كه با عمل ثابت كرديد و برادر ديگرمان را به قرآن و درس علمى ببريد موفق باشيد انشاء الله  و تو مادر عزيز همچون زينب پيام شهدا را با صبر و استقامت و بردبارى به ملت ستم ديده و هوشيار برسان و از برادران و خواهران ميخواهم  با تقوا باشند و براى رضاى خدا در راه حسين (ع) از هيچ كوششى دريغ ننمايند و بدانند راه خمينى راه حسين است و راه حسين راه محمد و الله است از ملت ايران ميخواهم كه پيرو رهبر انقلاب نايب امام زمان (عج) باشند و دست از يارى او برندارد و دستورات او را مو به مو اجرا كنند كه تنها راه سعادت و خوشبختى دنيا و آخرت است و وحدت كلمه را حفظ كنند و تا نابودى تمام ابرقدرتها دست از مبارزه برندارند و اين گروههاى مزدور وابسته را نابودكنند كه منافق خطرش از كافر بدتر است و خون شهيدان را نگذارند از بين برود. سلام مرا به رهبر انقلاب . برسانيد از ملت ايران ميخواهم كه مانند اهل كوفه نباشند كه در آخرت ودنيا مورد عذاب خدا قرار ميگيرند به اميد پيروزى اسلام و مسلمين بر كفر جهانى و تداوم عمر امام امت تا انقلاب مهدى (عج) و برقرارى حكومت جهانى حضرت مهدى (عج) .
پدرجان اگر توفيق شهادت پيدا كردم براى رفع احتياط اگر ميتوانى يكسال نماز و روزه برايم ترتيب بده و پانصد تومان هم رد مظالم جهت رفع احتياط بده در ضمن تعدادى كتاب دارم كه اگر خمس به آنها مى رسد بدهيد و بگذاريد تا برادرهايم از آنها استفاده كنند . (خداحافظ حزب الله )
ناصر ينصرنى   لبيك يا ثار الله – مى رويم به راه پاك رهبر روح الله  امام شويم فدات – امام شويم فدات
بر مشامم مى رسد هر لحظه بوى كربلا                          بر دلم ترسم بماند آرزوى كربلا
تشنه آب فراتم اى اجل محلت بده                                  تا بگيرم در بغل قبر شهيد كربلا
                                                كربلا يا كربلا

3 نظر

  1. واقعا ممنونم ازتون
    خدا نگهدارتون باشه انشاا…

  2. برای داشتن چنین سایت خوبی بهتون تبریم میگم . اجرتون با اباعبدالله

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*