خانه | شهید محمدرضا معینی | وصیت نامه شهید محمدرضا معینی

وصیت نامه شهید محمدرضا معینی

 بسم الله الرحمن الرحيم

الذين آمنوا و هاجروا و جاهدوا فى سبيل الله باموالهم وانفسهم اعظم درجه عندالله  و اولئك هم الفائزون.  ( سوره توبه  آيه 20 )
آنانكه ايمان آوردند و از وطن هجرت گزيدند و در راه خدا به مال و جانشان جهاد كردند آنها را نزد خدا مقام بلندى است و آنان بخصوص رستگاران دو عالمند.

بنام لا اله الا الله و محمد رسول الله  وعلى ولى الله با سلام و درود فراوان به يگانه منجى عالم بشريت امام مهدى (عج) و درود بر نايب بر حقش امام خمينى و سلام بر همه كسانى كه پيرو خط ولايت فقيه هستند از آن كشاورز وكارگر و دانشجو گرفته تا آن مقام مملكتى كه در راس كار هستند و سلام بر همه شهيدان از صدر اسلام تا به حال . اكنون كه اين وصيت  نامه را مينويسم خود را لايق كشته شدن نمى دانم ولى اين نكته را بدانيد كه من با آگاهى كامل اين راه را كه همين راه حسين (ع) است انتخاب نمودم و به نداى هل من ناصر ينصرنى حسين (ع) كه از حلقوم خمينى كبير بيرون آمده است لبيك گفته تا به اين منافقين و دشمنان ديرينه اسلام اعلام نمايم كه خمينى براى ما بت نيست ولى به عنوان يك برادر و رهبر هر امرى را كه صادر كند جامه عمل خواهيم پوشاند من به عنوان يك برادركوچك از همه شما ملت عزيز و شهيد پرور كه باعث سربلندى همه ايرانيان در جهان هستيد مى خواهم كه مبادا امام امت را اين قلب ملت و اين هديه خدا و اين نايب بر حق امام زمان (عج) را تنها بگذاريد و مبادا با كمبود مصنوعى كه اين ضد انقلاب امريكايى برايمان درست كرده و مى كند از هدف خودمنصرف شويد و باعث ناراحتى اين رهبر كبير كه واقعا قلب ديده همه مسلمانان جهان است شويد.
نكته ديگرى كه لازم است بدانيد اين است كه وحدت كلمه را حفظ كنيد و هميشه در نمازهاى جمعه شركت كنيد كه همين نماز جمعه هاست كه پشت دشمنان اسلام و بشريت را به لرزه انداخته است.
مادر جان بعد از شنيدن خبر مرگ من خواهش ميكنم كه اشك نريزى . زيرا امام بزرگوارمان در سوگ فرزندش اشك نريخت چون مى دانست رضاى خداوند در اين امر مى باشد . مادر جان مرگ من در راه اسلام و در خط پيامبران كه همان خط امام خمينى است مى باشد. انشاء الله كه مرا مى بخشيد كه فرزند خوبى برايتان نبودم و اما  پدر گرامى‌ازشما مى خواهم  صبر و استقامت را از دست ندهيد و هميشه صبور باشيد چون كه اين ماموريت از جانب خداوند است بايد همه دوستان و خويشاوندان بخصوص خانواده خودم مخصوصا پدر شاد باشيد و در موقع رسيدن خبر شهادتم موقع عروسى مرا در نظر بگيريد اين بهترين راه سعادت و بهترين راهى است كه يك شخص ميتواند برود خداوند اين راه را نصيب من كرد و  من هم با كمك خودش در اين راه قدم گذاشتم.
پدر عزيز از شما ميخواهم كه ديگر برادرانم را به اين راه تشويق كنى تا مبادا سلاحم بدون صاحب بماند اى برادران عزيز هوشيار باشيد به غير از اسلام و قرآن به هيچ چيز ديگرى فكر نكنيد و هر چه خير و صلاح انسان است در اين كتاب نهفته است و شما سعى كنيد كه از هيچ چيز خود دريغ نكنيد و هميشه پيرو خط ولايت فقيه و روحانيت مبارز باشيد كه اگر روحانيت نبودند الان از اسلام هيچ خبرى نبود و هر چه كه ما داريم از اسلام و روحانيت است خداوند انشاءالله  همه آنها را از شر دشمنان و از شر حوادث حفظ بفرمايد.
اگر از طرف من به كسى ظلمى ، بدرفتارى ، تندسخنى و كارهايى كه باعث ناراحتى آن طرف شده از او عاجزانه تقاضا مى كنم كه اين بنده حقير را ببخشد.
در روز تشييع جنازه ام اين شعار را با صداى بلند بخوانيد : ما همه سرباز توييم خمينى    گوش بفرمان توييم خمينى .
چند جمله دعا ميكنم و از حضورتان براى هميشه خداحافظى مى كنم: پروردگارا فرج ولى عصر (عج) امام زمان را هر چه زودتر برسان، خدايا رهبر كبير انقلاب را تا آمدن فرج ولى عصر و بعد از آن براى ما نگهدار، بارالها به همه مسلمين صبر و استقامت عطا بفرما، خدايا رزمندگان اسلام را در جبهه هاى حق عليه باطل به پيروزى نهايى برسان ، پروردگارا قلب ما را از بردبارى سرشار فرماى و ما را مسلمان بميران، خدايا پرچم لا اله الا الله  را در سراسر جهان بدست رزمندگان اسلام بر افراشته گردان، بارالها دشمنان اسلام ابرقدرتهاى شرق و غرب را هر چه زودتر نابود بفرما.

والسلام عليكم و رحمه الله و بركاته محمد رضا معينى

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*